Bóle kolan i uczucie zimna

Witam, mój problem jest dość skomplikowany. Od kilku dni odczuwam ból w obu kolanach, do tego czuję jakby moje kolana były zimne. Byłam u lekrza rodzinnego, lecz wizyta nie była satysfakcjonująca, ponieważ nie mogłam dojść do słowa a moje pytania były bagatelizowane. Dodam, że brałam antybiotyk (który prawdopodobnie nie był mi potrzebny)Augmentin, lecz pominęłam jedną dawkę ze względu na impreze sylwestrową, przy nastepnych dawkach czułam się źle i doszly problemy z kolanami. Czy to poważne?

Szanowna Pani,
Dolegliwosci bólowe stawów kolanowych bez uchwytnej przyczyny mogą byc spowodowane wieloma przyczynami. Bardzo mi przykro ale dysponuje zbyt mała ilością danych aby choć w przybliżeniu podać ewentualna możliwość zaistniałej sytuacji. Sugeruję pilna konsultację u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu