Bóle po operacji usuwania torbieli Bartholina

Witam 7 dni temu miałam operacyjnie usuwaną torbiel Bartholina wczoraj 3 dni za wcześnie dostałam okres. W pozycji leżącej nic mnie nie boli jednak gdy wstaje ból jest wręcz nie do wytrzymania. Sama nie wiem czy dam radę jechać do lekarza prowadzącego. Proszę o informację czy taki ból podczas chodzenia i stania jest normalny i z czasem minie czy raczej powinnam mimo wszystko udać się do lekarza.

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Szanowna Pani - taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Po tym okresie, od zabiegu, nie powinno Panią boleć. Koniecznie należy wykonać badanie i kontrolę. Pozdrawiam,
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe - służę pomocą
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.

Witam. Myślę i trzeba pokazać się u leczącego lekarza. W razie takich kłopotów lekarz rodzinny może wystawić wniosek na przewiezienie pacjenta w pozycji leżącej do ośrodka leczącego. Trzymam kciuki.