Bóle w dole brzucha w 38. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 38 tc. Od 2-3 dni odczuwam w dole brzucha bóle takie jak przy miesiączce a do tego pojawiają się bóle w krzyżu, czy powinnam się martwić i ewentualnie udać się do szpitala?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze powinna Pani byc zbadana przez lekarza ginekologa i w zaleznosci jaka ma Pani mozliwosć to lekarz prowadzacy ciaże lub izba przyjec szpitala ginekologicznego.