Co oznacza twardnienie brzucha w 8. tygodniu ciąży?

Jestem w 8 tyg ciazy i od 6 tyg mam plamienia, jestem na duphastonie i cyclonaminie. Mialam usg i cytologie dwa dni temu, dzis rano obudzilam sie z niebolacymi piersiami, brakiem glodu i conajwazniejsze twardym brzuchem na dole. Tu po wysikaniu sie brzuch jest miekki, a potem znowu twardnieje. Troche mnie pobolewa brzuch z lewej str tak na wysokosci kosci miedniczej, i jest to bol, ktory jest i go nie ma, krotki, niezbyt bolesny, ale pojawiajacy sie co chwile. Czy powinnam udac sie do szpitala lub lekarza od razu?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest wizyta u ginekologa może być izby przyjęć szpitala ginekologicznego