Bóle zębów po zeszlifowaniu

Ostatnio moje zeby zostały znacznie zeszlifowane(skrócone), teraz odczuwam dziwny ból bez przerwy, co dziwne gdy wsysam zimne powietrze ból ustaje, co to może znaczyć, i czy da się coś zrobić z tym bólem, ponieważ staję on się coraz bardziej dokuczliwy.

Witam. Proszę jak najszybciej zgłosić się do stomatologa, ponieważ ustępowanie bólu pod wpływem zimna jest zwykle objawem nieodwracalnego zapalenia miazgi zęba, które poza dokuczliwymi dolegliwościami bólowymi prowadzi do obumarcia miazgi zęba, a następnie może się skończyć jej zropieniem. Pozdrawiam
Olgierd Bartecki