Bolesność brzucha, termin miesiączki a ciąża

witam. 12 lutego dostalam miesiaczke 17 sie skonczyla. zaraz po miesiaczce tj.18 luty kiedy sie skonczyla wspolzylam z malzonkiem 2 dni tj.19,20 potem byl dzien przerwy tj.21 potem dzien wspolzycia tj.22.02 potem dzien przerwy tj.23.02 potem 24,25,26.02 to dni kiedy znowu wspolzylismy. podkreslam ze sie nie zabespieczlismy. od 2 dni pobolewa mnie w podbrzuchu a dzisiaj zaczely mnie pobolewac piersi a miesiaczka przepada dopiero 12.03. czy jest mozliwe ze to moze byc poczatek ciazy?

Witaminy w ciąży

Ciąża może być zawsze po współżyciu w dni płodne, a takie były pod koniec wymeninego okresu. Jednak objawy ciąży nie pojawiają się tak szybko. Raczej są to niewielkie zaburzenia hormonalne, lub objawy związane z samym seksem.