Bolesność głowy, złe samopoczucie a osłabienie

Jestem mężczyzną mam 34 lata, waga ciała ok. Nie mam zdiagnozowanych żadnych chorób. Od dłuższego czasu często boli mnie głowa bez wyraźnej przyczyny, często nie pomagają nawet tabl.przeciwbólowe, bardzo często jestem osłabiony i mam złe samopoczucie, pomimo 7-8godz.snu budzę się zmęczony i mam trudności ze wstawaniem. Jakie badania powinienem wykonać by sprawdzić co mi dolega?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.