Bolesność nadbrzusza a oddawanie moczu

Od 3 tyg. napadowo boli mnie w lewym nadbrzuszu, boku i obok pępka (nie naraz). Czasami w pachwinie, biodrach, klatce, plecach, pod pachami, w pasie i w szyi. Ból kłujący lub gniotący (parę sek.), nie mocny. Po posiłku burczenie w klatce piersiowej i brzuchu. Stolec normalny (1-2 x dzień), jasny; apetyt dopisuje. USG wyszło OK, enzymy trzustkowe też (AMS-50,91, AMM-162,93, Lip.-73 U/l). W kałe glista(brałem Vermox), w moczu liczne bakterie i nieliczne pasma śluzu. Bywa, że częściej oddaję mocz.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego.