Bolesność zęba po zaplombowaniu

Podczas gryzienia boli mnie ząb, który został zaplombowany niecały miesiąc temu. Ból jest chwilowy, pojawia się jedynie w momencie ugryzienia czegoś twardego. Czy możliwe, że ząb został źle oczyszczony? Czy konieczna jest ponowne nałożenie plomby na ząb?

Witam, sądzę, że powinna Pani zgłosić się do lekarza, który wykonywał usługę, ponieważ najprawdopodobniej trzeba będzie skorygować wypełnienie, tzn. dopasować do zgryzu. Pozdrawiam