Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 4 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Brak akceptacji w szkole a myśli samobójcze

Witam. Mój problem jest taki, że nie czuję akceptacji w szkole, nikt mnie nie lubi. Idę już 2 rok do tej szkoły, dla mnie ta szkoła to totalny HORROR. Chciałem iść do innej szkoły ale Tata nie chce mnie przepisać. Nie wiem już co robić, mam myśli samobójcze. ;((((( Nienawidzę tej szkoły! POMOCY!
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Metody leczenia depresji

Depresja to obecnie choroba cywilizacyjna. Potrzebne są więc skuteczne metody leczenia. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia, jakie są sposoby leczenia depresji.

Mgr Sylwia Segin
Mgr Sylwia Segin Dietetyk

Witam, Problem braku akceptacji w szkole dotyka wielu uczniów. Zastanawiałaś się, co jest powodem braku akceptacji ze strony koleżanek i kolegów? Jesteś bardziej przystojny? Lepiej się uczysz? A może to kwestia komunikacji i znalezienia wspólnego języka? Proponuję szczerą rozmowę z Rodzicami - taką z wyjawieniem wszystkich argumentów, i dokładnym opisaniem swojego stanu emocjonalnego. Wspólnie przeanalizujcie - NA SPOKOJNIE! - wszystkie "za" i "przeciw" nowej szkoły. Może warto udać się na konsultację psychologiczną, która pozwoli przyjrzeć się Waszym relacjom i odkryć klucz do rozwiązania?

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam Cię serdecznie. Jeżeli rzeczywiście masz myśli samobójcze to proszę pamiętaj iz sprawa jest bardzo niebezpieczna. Warto z pewnością porozmawiać z tatą na ten tema. Jeżeli nie, to polecam wizytę u szkolnego psychologa. Nie bagatelizuje tej sprawy. Koniecznie zwróć się o pomoc do specjalisty.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy