Brak apetytu a infekcja dróg moczowych u 16-miesięcznej dziewczynki

Witam chciałam zapytac o zapalenie dróg moczowych Nasze dziecko ma 16 msc od kilku tyg wogóle nie cce jesc trzeba tak ja zabawiac zeby nie wiedziała ze je i wtedy karmic od pewnego czasu zauwayłam ze myjac ja i wycierajac pokazuje na siusie ze boli nie wiem czy to może swiadczyc o zkazeniu dróg moczowych ci moze byc powodem do braku apetytu ? dodam tylko ze 2 yg temu wyszły dolne 3 kilka dni temu g,orna 3 i czekamy na nastepna gorna trójke nie mamy juz siły wogóle nie jest głodna

często jedynym objawem braku apetytu jest infekcja dróg moczowych, warto zrobić badanie moczu i przeleczyć. Nie kąpać w wannie tylko prysznic lub wanna ale mało wody. Jeśli pielucha z moczem śmierdzi inaczej niż zwykle to często jest pierwszy sygnał infekcji.