Brak orgazmu z partnerem pomimo długiej gry wstępnej

otóz mój problem polega na braku orgazmu z moim partnerem.jestesmy razem 2 lata i nigdy nie osiagnelam orgazmu mimo ze jest cudowny,delikatny,czuły.Nasza gra wstepna trwa okolo godziny,piesci mnie,i caluje miejsca intymne.jest mi cudownie ale nie mam spełanienia.sama osiągałam orgazm ale od nie dawna nawet samej jest mi cięzko spełnic sie.Z poprzednim partnerem miewałam rzadko orgazm ale sama osiagałam go bez problemu.teraz juz nie.mam 35 lat.jak jest przyczyna.co ze mną jest nie tak?prosze o po

Dzień dobry!

Mam wiele pytań, aby lepiej zrozumieć Pani/ Państwa sytuację. Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa i zebranie większej ilości informacji. Proszę zgłosić się do seksuologa w swojej okolicy.

Pozdrawiam!

Dzień dobry.

W oparciu o Pani opis trudno jednoznacznie stwierdzić, co mogłoby być przyczyną problemu. Skoro jednak samodzielnie może Pani osiągnąć orgazm, można wykluczyć przyczyny natury medycznej, w związku z czym należałoby szukać w sferze psychicznej. Sugerowałbym więc konsultację seksuologiczną i prawdopodobnie poddanie się terapii.

Pozdrawiam.