Brak przyjemności seksualnej podczas zbliżenia z powodu obawy przed ciążą

Mam pewien problem, kilka miesięcy temu podczas stosuku przez ubranie z dziewczyną odrobina nasienia przemokła. Oczywiście, nic na szczęście się nie stało. Jednak problemem jest to, że od tamtego czasu nie mogę czerpać przyjemności z naszych zbliżeń ponieważ nieustannie się martwię. Nie uprawialiśmy jeszcze sexu, spób w ubraniach w pełni nas zaspokaja. Gdy, już osiągne szczytowy moment przychodzą zmartwienia z którymi nie mogę wygrać. Czy ten sposób jest w pełni bezpieczny?

Dzień dobry.

Obawa przed ciążą jest bardzo skutecznym "inhibitorem" przyjemności seksualnej. Trudno też powiedzieć, czy wybrana przez Pana technika uprawiania seksu z dziewczyną jest bezpieczna, niewątpliwie warto jednak zastanowić się nad jakąś formą antykoncepcji - zarówno męskiej, jak i damskiej - dzięki czemu prawdopodobnie uniknie Pan nieustannego zamartwiania się "po".

Pozdrawiam.

Proponuję do pieszczot nakładać na penisa prezerwatywę, aby uniknąc zmartwienia.
Przypuszczalnie "suchy seks" będzie dla Was wystarczający do pewnego tylko czasu.
Być może ma Pan zbyt wysoki poziom lęku i warto byłoby odwiedzić psychologa?
Proszę się nad tym zastanowić.
Pozdrawiam. JW, Poznań.