Brak przyjemności i orgazmu podczas seksu z partnerką

Dzień dobry. Nie odczuwam nic podczas seksu oralnego, ani żadnego innego. Dodam że jestem po zabiegu obrzezania (w wieku 18 lat), a przed nim nie uprawiałem seksu ze względu na stulejkę. Ponadto nadmiernie się masturbuję - tylko to sprawia mi przyjemność. Podczas wspólnej masturbacji odczuwam pewnego rodzaju barierę i również nie udaje mi się osiągnąć orgazmu. Bardzo proszę o pomoc.

Dzień dobry!

W związku z ryzykiem dużego znaczenia nawyków masturbacyjnych i trudnych emocji ("bariery") - właściwym kierunkiem może być psychoterapia.

Pozdrawiam!