Brak orgazmu przy stosunku z kobietą

Witam , mam 20 lat moim problemem jest brak orgazmu z kobietą. Uprawiamy seks od pól roku bez żadnych rezultatów, mam stulejkę za kilka dni czeka mnie zabieg obrzezania całkowitego i nie wiem czy go wykonać bo wydaje mi się, że problemem może być częsta masturbacja przed rozpoczęciem życia seksualnego. Nie odczuwam bólu przy masturbacji i stosunku. Wydaje się mojej partnerce oraz mi że to przez inną stymulację co mam na to poradzić? Wykonać zabieg? Czy może jest inny sposób?

Witam, stulejkę należy leczyć i skoro ma Pan zaplanowany zabieg warto go wykonać w terminie. Przyczyny braku orgazmu może być wiele, jednym z nich może być częsta masturbacja. Jeśli po zabiegu trudność będzie się utrzymywać warto poszukać pomocy w gabinecie.
pozdrawiam,
Karolina Piotrowska