Brak zaufania do chłopaka i szpiegowanie telefonu

Witam, Jakiś czas temu grzebałam chłopakowi w telefonie( z którym jesteśmy kilka dobrych lat, z roczną przerwą). Z smsów z kolegą wyczytałam, że na imprezach zabawia się z innymi kobietami. Nie mogę się przyznać, że czytałam w telefonie więc zapytałam się wprost czy mnie zdradza. Upiera się, że nie, że mnie kocha. Od tego czasu stale kontroluję mu telefon, ciągle jestem niespokojna, nie miał nigdy typowych objawów zdradzającego, ale ja ciągle się czegoś doszukuję, boję się, że mnie kłamie.

Utrata zaufania i przekraczanie granic w związku znacząco podkopują relację, uniemożliwiają szacunek, zaufanie i partnerstwo. Zamiast wzajemnego "szpiegowania" zachęcam do jasnej komunikacji, rozmowy, mówienia o swoich uczuciach, potrzebach, oczekiwaniach i obawach, stawiania granic i wypracowywania rozwiązań które będą satysfakcjonujące dla obydwu stron.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Dzień dobry, w tym momencie to pani ukrywa coś przed chłopakiem - fakt, że czyta pani jego prywatną korespondencję, więc on również mógłby utracić do pani zaufanie. Zachęcam do opowiedzenia chłopakowi o tym co pani odkryła i rozmowy na temat wątpliwości - otwartej i szczerej. Pozdrawiam.