Jak zaufać mojemu chłopakowi?

Witam. Mam dziwna sprawę, nie daje mi spokoju do dzis. Jestem z noim partnerem juz 2 lata, jednak kilka miesiecy temu dowiedziałam sie, ze ma osobną kartę do telefonu, mam na mysli ze mial osobny numer telefonu, używał z tego innego numeru whatsappa. Gdy sie zapytalam dlaczeho, mowil ze to byl whatsapp jego mamy. Nie wiem dlaczego zalozyl osobnego whatsappa i do kogo tam pisal, nie daje mi to spokoju, nie umiem mu zaufac od tej pory, mysle ze pisal tam z jakas dziewczyną ale oczywiscie bie mam zadnych dowodow, to tylko moje przypuszczenia. Z tego powodu bie ufam mu, mam mysli samobojcze bo bie chce sie z nim rozstawac ale jednak wciaz mi to siedzi w glowie, nie wiem do kogo pisal z tamtego konta. Bardzo go kocham i chcialabym zeby cos sie zmienilo chcialabym mu zaufac jednak ta sprawa byla bardzo dziwna. Prosze o pomoc jak zaufac partnerowi, codziennie od tamtego czasu placze i mam mysli samobojcze bo nie umiem zyc bez niego ale boje sie ze mnie zdradzał. Dziękuję z gory za przeczytanie całej mojej historii.

Bardzo ważne jest to, jak Pani czuje się w tej relacji, czy jest to bliska relacja, gdzie czuje się Pani swobodnie, gdzie może się Pani dzielić swoimi myślami i czuje się Pani akceptowana, czy nie do końca. Czy ta sytuacja poprostu zwróciła uwagę na coś, nad czym mają Państwo jeszcze popracować (zaufanie, bliskość), bo jest tego za mało? A może bardziej wskazuje na Pani niepewność w tej relacji, trudność z dostrzeżeniem swojej wartości? Ze względu na mocno obniżony nastrój i myśli samobójcze bardzo mocno zachęcałabym Panią do wizyty u psychologa. Pozdrawiam serdecznie, Iga Borkowska, www.maturitas.pl