Brązowa plamka na skórze penisa

Witam od dwoch dni mam taka mala centymetrowa okragla plame na na penisie a konkretnie na skorze,nie uprawialem sexu od marca jestem singlem,plamka nie swedzi,jest troszke jak gdyby szorstka,chcialem wstawic zdj i zadac pytanie na forum lecz niestety pisze,ze wystepuje blad podczas uploadu zdj,wiec jestem zmuszony o porade tutaj,z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z infekcją grzybiczą.