Brązowe plamienia z grudkami od 16. dni

Witam.Mam 20lat, od roku jestem na kuracji bromergonem aby obniżyć progesteron i uregulować okres.19maja dostalam okres trwał tydzien w formie plamienia. Po 9dniach pojawiły sie brazowate plamienia z grutkami, kilka razy pojawiły sie takie jakby żyłki krwi, trwa to juz 16dni, odczuwam pieczenie. Współżyje od roku. Co ma zrobic?Do swojej ginekolog mam wizyte umowiona na wrzesień.Jakie badanie mi wykona?Zrobi mi cytologię mimo uplawow?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się wcześniej na wizytę u skontaktować się z lekarzem prowadzącym.