Budzenie się w nocy i lunatykowanie u syna

witam moj syn czasami budzi sie w nocy i zachowuje sie jak w transie krzyczy biega i trzesie sie i majaczy po 10 minutach kladzie sie i zasypia dzieje sie tak co 2 moze 3 noce nie wiem o co chodzi!? prosze o odpowiedz dziekuje serdecznie

Piotr Pilarski

A czy dziecko pamięta te wydarzenia. Jeśli nie może to być somnambulizm czyli lunatykowanie. Sugeruję zapoznać się z artykułem http://lecznicadd.pl/lunatykowanie/ . Dodatkowo wskazana jest wizyta u pediatry.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie syn lunatykuje. Proszę udac ię z dzieckiem do pediatry bądź od razu do psychiatry dziecieciego ktory zajmuje się leczeniem tego schorzenia