Chore zatoki i duszący kaszel

dzien dobry , od kilku dni mam chore zatoki, i męczy mnie duszący kaszel, dzisiejszej nocy z tego powodu nie spałam, dodam , że na tą chwilę nie mam możliwości wizyty u lekarza rodzinnego. Prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę stosować ogólnie dostępne leki przeciwbólowe, płukać nos roztworem soli fizjologicznej, stosować środki działające przeciwobrzękowo dostępne bez recepty, a w możliwie najszybszym terminie zgłosić się do lekarza. pozdrawiam