Ciągły ból pod piersiami w prawym boku

Dzien DOBRY, mam ciągły, jak by ciągnął się ból od wczoraj pod piersiami w prawym boku sorry że tak wyraże ale az wymiotowałąm "zółcią" dziś wciąż mnie boli az przebija się na drugą stronę(prawa strona usytuowana tam gdzie wątroba jest umiejscowiona ) tylko że bólu nie można uśmieżyć . ZWIJAM SIĘ W KŁĘBEM I PORSTUJE I NIC NIE POMAGA, POWINNAM SIĘ MARTWIC. IRENA CH.

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Pani objawy mogą wskazywać na kamicę pęcherzyka żółciowego. Proponuję skonsultować się z lekarzem internistą, a doraźnie zastosować leki rozkurczające, np. No-Spa oraz przeciwbólowe, np. Pyralgina.