Zapalenie przełyku, kamica żółciowa i ból brzucha

przepraszam ,ale musze rozwinąc poprzednie pytanie - mam zapalenie przełyku - biorę raz dziennie Emanera 40 mg,oprócz tego mam kamień 3 cm w woreczku żółciowym, a od 2-ch dni miewam boleści po prawej stronie na samym dole brzucha, który czasami promieniuje na lewą stronę[nie mam już woreczka robaczkowego].Czy te bóle to są od woreczka żółciowego - do jakiego lekarza mam się udać?

Witam! Opisane dolegliwości mogą być objawem kamicy pęcherzyka żółciowego. Myślę że w tej sytuacji warto udać się do poradni chirurgicznej i rozważyć planową cholecystektomię (usunięcie pęcherzyka żółciowego).

Raczej bóle jakie Pani opisuje czyli tak nisko usytuowane mogą mieć związek z patologią w zakresie narządu rodnego (np. zapalenia przydatków prawych zwłaszcza, że wyrostek robaczkowy ma już Pani usunięty). Proszę w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem.