Ciemne i suche plamy na kolanach po porodzie

Witam jestem rok po porodzie. Pół roku po porodzie na moich kolanach pojawiły się brązowe ciemne suche place na każdej nodze jeden. Pytałam lekarza rodzinnego od czego to może być i moje pytanie zostało bez odpowiedzi. Moje kolana bardzo często wyglądają jakbym przed chwilą wstała od klęczenia. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.

Może być to zrogowaciały naskórek, nadmierna pigmentacja.Najlepiej pokazać to lekarzowi medycyny estetycznej i można wykonać zabiegi peelingów medycznych.Ale zabiegi dobierze lekarz po konsultacji.