Co będzie najlepsze na nerwicę lękową?

Witam, Leczyłam się na nerwicę lękową i przerwałam leczenie za zgodą lekarza. Znowu nie czuję się najlepiej. Chciałabym poznać opinię lekarzy na temat brania korzenia arktycznego, deprimu albo Pramolanu. Co byłoby najlepsze? Pramolan kiedyś brałam. Czy np. deprim albo korzeń arktyczny przy długotrwałym stosowaniu przynosi rezultaty? Proszę o radę. Dziękuję.

Szanowna Pani, nie mogę zalecić Pani leczenia poprzez internet, tym bardziej jeżeli pyta Pani o preparaty ziołowe. Pozdrawiam