Co jest powodem bólu kręgosłupa u osoby 2 tygodnie po operacji?

Witam.mialem 6 tygodni temu operacje przepukliny L4 L5 .pierwsze 2 tygodnie bylo ok i nastepnego dnia wstalem i mnie wykrzywilo w lewo i nie moglem chodzic bol do niezniesienia byl.zrobili rezonans i na poczatku lekarze mowili ze 2 tyg po operacji i nie widac dobrze czy to zapalenie czy wysunal sie dysk.8 dni w szpitalu pod kroplowkami bylem leki itd troche zaczelo pomagac.wizyta z hirurgiem po miesiacu mowi ze jakis malutki kawaleczek dysku zostal tam i biorac leki mozliwe ze nie trzeba bedzie.

Proszę w takim wypadku postępować z zaleceniami chirurga prowadzącego. Zapewne wystarczające będzie leczenie zachowawcze (leki, rehabilitacja), a wszystko powoli wróci do normy.