Pęknięcie dysku kręgosłupa i przepuklina kręgosłupa

Witam. Mam problem z kręgosłupem(wypadł mi dysk a raczej pękł na L5-S1.mam też przepuklinę na L4-L5 ) . Ale od miesiąca ma też problem ze wzwodem wcześniej problemów nie było żadnych sygnałów na tle urologicznym . mam z tego powodu skierowanie do szpitala na operację . Czy może to być jeden ze skutków tego ucisku ? Czy operacja przy takich urazach jest konieczna? jak szybko odbudowują się nerwy? .Czy powinienem jeszcze skonsultować to z lekarzem urologiem czy od razu poddać się operacji

Witaj Proszę skonsultować się z lekarzem seksuologiem najlepiej jak znajdzie pan lekarza neurologa ze specjalizacją seksuologa, Jednak gdyby nie mógł pan znaleźć lekarza z tymi dwoma specjalizacjami to najpierw do neurologa a później do seksuologa. Powodzenia i pozdrawiam

Lek. Artur Jeliński Urolog

Problemy z kregoslupem mozga byc przyczyna z zaburzeniami erekcji wytrysku i zaburzen w oddawniu moczu,Stopien tych zaburzen jest zmienny u danego pacienta,Wypadniecie dysku zreguly jest wskazaniem do szybkiego zalatwienia operacyjnego

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
schorzenia kręgosłupa maja poważne znaczenie w osiągnięciu erekcji, operacja jest wskazana, ustąpienie dolegliwości jest mozliwe
pozdrawiam