Powrót bólu po operacji kręgosłupa

witam 2 miesi temu miałam oper kregoslupa.-rozpoz, stenoza kanalu wysokość l3-l4 spowod zmianami zwyrodni i wypuklina dyskowa,sploty okolokorzeniowe.LECZENIE-operacyjne.fenestracja l3-l4,discectomia,facetomia,pobranie mater. z trzonu l4 do bada hispat wynik dobry. zaraz po operacji bolała mnie j szcze noga lewa dostałam sterydy i trochę przeszlo w domu zaczela znowu bardzo bolec noga dretwieje i boli pachw po lewo tak jak przed oper biore rechab nie pomag nie moge chodzic Lekar mowi ze to nic

Szanowna Pani, powinna Pani ponownie poddać się badaniu i zaleceniem neurochirurga, który Panią operował i pozostawać z Nim w stałym kontakcie. Tylko bowiem operator posiada wszystkie dane ku temu aby ocenić występujące u Pani obecnie objawy w aspekcie "zastanych zmian operacyjnych". Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia