Co mogą oznaczać drgania mięśni?

od jakiegoś czasu mam drgania mięśni, czuję i widzę jak rusza mi się mięsień np w nodze, od 2 tygodni doszło do tego jeszcze ruchy palca u stopy, prawie cały czas czuję jak sam rusza mi się palec jest to uczucie jakby ktoś raził mnie delikatnie prądem mięsień się napinał i ciągnął palec w bok. te ruchy palca są bardzo irytujące chciałabym zapytać co to może oznaczać

Dzień dobry,

Przyczyn drgania mięśni może być naprawdę dużo- począwszy od niedoborów witaminowych, po nadmierny wysiłek fizyczny (duże obciążenie organizmu) aż po choroby neurologiczne. Proszę skontaktować się z lekarzem, który pokieruje dalszym postępowaniem.

Pozdrawiam serdecznie.