Co mogą znaczyć drętwienia prawej strony ciała i zawroty głowy?

Witam! Towarzysza mi dretwienia prawej strony ciala, zawroty glowy itp. Rezonans bez zmian. Wyniki krwi bez odchylen- wapn, magnez, parathormon, tarczycowe, amylaza, bilirubina, kreatynina, wit.D od poziomu 16 wzrosla do normy po suplementacji. SM wykluczone. Proba tezyczkowa wybitnie dodatnia, atak 25 min, intensywnosc zapisu dziwila lekarza. Lekarz rodzinny twierdzi ze powinnam miec wlewy na oddziale. Neurolog zlecil 6 tabl. Magne B6 max przez 3 tyg. Ja zle sie czuje po 5 tabl. Nie wiem gdzie szukac pomocy, przez pol roku traktowano mnie jak hipochondryczke, teraz mam wynik proby i nadal nikt nie chce pomoc.

Tężyczka do dalszej diagnostyki i leczenia, Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, pełna ocena stanu zdrowia , wyników badań labor, EMG, i leczenia!
Neurolog i Endokrynolog; Pozdrawiam