Co mogą znaczyć prądu od karku do dłoni w lewej ręce?

Witam. Już od jakiegoś czasu, gdy wykonuje prace fizyczna, przechodzą mnie bardzo odczuwalne prady od karku do dłoni w lewej ręce. Wtedy nie mam siły na nic i rzucam wszystko co trzymam. Jest to dziwne uczycie Klocia, bólu, ucisku. Odczuwam to jednak w jednej linii. Prosze o pomoc!

Witam, mogą oznaczać zaburzenia w przewodnictwie nerwowym, wywołane np. przez ucisk, warto wykonać RTG kręgosłupa