Co mogę zastosować po abrazji?

Jestem dwa tygodnie po abrazji związanej z przedłużającym się krwawieniem wiek 55 plamienie ustąpiło ale czuje ból w podbrzuszu jakieś kłócie przy dłuższym chodzeniu,leżeniu,siedzeniu obawiam się zrostów czy można stosować w tym czasie Mucovagin z kwasem hialuronowym albo doustnie Skrzypowitę 40 też z tym kwasem słyszałam ze może w jakiś sposób uchronić przed zrostami czy poczekać do pierwszej miesiączki po abrazji?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. jeśli te dolegliwości utrzymają się jeszcze przez 2 tygodnie to radze udać się do ginekologa. Pozdrawiam.