Co może oznaczać ból gardła i afty?

Witam, chciałam się zapytać o interpretacje wyniku. Dotychczasowe objawy: biały nalot na języku, zaczerwienienie gardła, afty napoliczkach i w okolicy ust od wewnętrznej strony. Wymaz z gardła. Wyhodowano: paciorkowce jamy ustnej. Staphlococcus Aureus. Nosicielstwo w jamie nosowo gardłowej. Posiew w kierunku grzybów ujemny. Wymaz z języka: wyhodowano paciorkowce jamy ustnej. Posiew w kierunku grzybów ujemny. Jakie leczenie powinnam wdrożyć i do jakiego lekarza się udać?

Przyjedź, straszne masz tam zamieszanie w tych badaniach. Bałagan. Odrzuć wszystkie leki i przyjedź za miesiąc. Sam pobiorę odpowiednie wymazy i zrobimy profesjonalne posiewy. I sam Cię zbadam. Damy radę.