Co może oznaczać dziwny ból kości piszczelowej?

Witam od doac dlugiego czasu borykam sie z przypadłościa ktorej zaden z odwiedzonych przeze mnie lekarzy (rodzinny, ortopeda, neurolog) nie potrafil zdiagnozowac. Otoz bardzo boli mnie piszczel, bol jest ciezki do jednoznacznego okreslenia, nieraz palacy, innym razem jest jakby ucisk a jeszcze innym razem tak jakby impulsy. Wlqsnie te impulsy sa najgorsze bo powoduja ze pod ich wplywem noga sama sie ugina. Noga nie utrzyma ciezaru ciala, odpada jazda autem (sprzeglo). Ostatnio nawet sie zdazylo ze niemal sie wywrocilem trzymajac synka na rekach. Ortopeda robil rtg i usg, nie stwierdzil nieprawidłowości, podejrzewal uszkodzenie nerwu co z kolei wykluczyl neurolog. Na koniec jeszcze dodam, ze bol jest cykliczny, 2-3 tygodnie nieustannego, ostrego bolu a potem 3-4 tygodnie nic nie boli, jakbym nigdy nie mial z tym problemu, i tak w kolko. Blagam o pomoc

Niestety, bez dokładnego badania lekarskiego, rzetelnie zebranego wywiadu oraz znajomości badań dodatkowych nie można postawić diagnozy. Proponowałabym konsultację u lekarza reumatologa. Pozdrawiam.