Ból kolana i kości piszczelowej

witam.od 3 m-cy boli mnie kolano a teraz i kość piszczelowa. Miałam robiony rtg-wszystko ok, usg też nic nie wykazało, OB=4,robiłam badanie na boleriozę-nie mam oraz kwas moczowy-jest obniżony=2,5.Nie jest to ból ciągły.Zaczęło się od wewn str kolana,nie miałam żadnego urazu, nie biegam, i wg mnie nie przeciążyłam.Stosowałam Olfen 100(z przepisu lekarza), smarowałam Fenistilem,Dicloziają,Ketonalem i Biszolinem.Stosowałam zimne okłady. Nic nie pomaga):Nogę mam już bardzo słabą i zaczęłam utykać.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Często ból kolana może być pierwszym symptomem problemów ze stawem biodrowym, proponuję wykluczyć patologie w tym stawie.
Pozdrawiam