Co może oznaczać niskie ciśnienie u 28-latki?

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu mam problem z bardzo niskim ciśnieniem. Wcześniej miałam regularnie ok 120/80. Teraz coraz częściej zdarza się ok 80-90/60. Z tego samego aparatu korzysta kilka osób, nie jest wadliwy. Przy pomiarze wychodzi mi również arytmia. Czym to może być spowodowane? Powinnam się martwić? Kiedyś miałam robione EKG i nic nie wyszło.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego po zapisie ekg i badanie będzie można coś więcej powiedzieć.