Co może oznaczać zgrubienie w okolicy nerki?

Mam pytanie dotyczące zgrubienia w okolicy lewego boku wyczuwalne reką okolice nerki troszkę lub miednicy bliżej jakby w boku jakby reką badać co z tym zrobić mam przy uciskaniu troszkę boli a w prawym boku nic takiego nie mam w ogóle przypadkowo wykryłem to nie jest żadna kość to od 2 miesięcy co najmniej mam.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję aby wykryta zmianę zweryfikował badaniem lekarz rodzinny.
Pozdrawiam