Pieczenie okolicy biodra a możliwe dolegliwości

Witam,od jakiegoś czasu czuję cały czas pieczenie nad prawym biodrem,czasem pulsuje w okolicach biodra lub kłuje pod żebrami ale tylko w jednym miejscu jak leże na boku to mam wrażenie jakby mnie tam uwirało.Byłem u chirurga zrobiłem wszystkie badania na wątrobę trzustkę nerki i wszystko ok.Miałem również USG jamy brzusznej i 100% wszystkie narządy ok.Lekarz przepisał mi buscopan i troszkę pomogło ale od kilku dnia znowu sytuacja wróciła z tymi samymi objawami.Proszę o radę i pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po bezpośrednim badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.