Co oznacza pieczenie w prawym boku bliżej nerki?

Moje wyniki badania krwi 9 miesięcy temu: GGT 471 U/L; Amylaza 60 U/L; AST 58 U/L; ALT 95 U/L. Wątroba miernie powiększona, o wzmożonej echogeniczności. Prawie codziennie piłem 2 -3 piw. Teraz nie piłem przez 3 tygodnie nic moje badania GGT 270 U/l; AST 46 U/L; ALT 119 U/L. Biorę od 3 miesięcy Essentaile Max 3x1 i SylimVit 2x1. Czasami delikatnie piecze w prawym boku bliżej nerki. Raz przez około 40 minut mocno mnie kuło przy wciąganiu powietrza w prawym boku okolice wątroby. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki mogą wskazywać na uszkodzenie wątroby. Proszę koniecznie udać się do lekarza Hepatologia