Co może się dziać z moim stanem zdrowia?

Witam, od kilku miesięcy niepokoi mnie mój stan zdrowia. Czuję nagłe przyśpieszenie tętna, uczucie ukłucia serca, nagłe poczucie niepokoju/podskoczenia adrenaliny. Na imprezie poczułam to samo (nie piłam, nie paliłam, po prostu rozmawiałam) zbadałam tętno specjalną opaską. Wskazała 170/minutę a po 3 minutach spadło do 68. Zrobiłam echo serca oraz ekg, wyszły podręcznikowo. Badania krwi też świetne. Badania z holtera: Całkowity czas zapisu: 23:59 godz. Średni HR wynosił 78 bpm, minimalny HR wynosił 47 bpm i wystapił o gdzinie: 01:52 , maksymalny HR wynosił 163 bpm i wystapił o godzinie: 17:36. Znaleziono 0 pauz(s) > 2.0 sekund. Całkowita liczba pobudzeń VE wynosi 0, w tym wystapiło 0 rytmu VE i 0 par VE, oraz 0 bigemini VE i 0 trigemini VE. Całkowita liczba pobudzeń SVE wynosi 0, w tym wystąpiło 0 rytmu SVE. Całkowita długość AFib/AFlut. wynosi 0 sekund. Całkowita długość epizodów ST wynosi 0 sekund. Rytm zatokowy sr 78/min, okresty tachykardii zatokowej w okresie aktywności Nie zarejestrowano zaburzeń rytmu serca i przewodzenia , bez patologicznych pauz Co może się ze mną dziać. POMOCY!

Dzień dobry.Raczej nic wielkiego.Przytoczone objawy wskazują na pochodzenie czynnościowe(nerwowe).Może ma Pani jakieś problemy emocjonalne,może stresy,może zredukowała Pani aktywność fizyczną z jakiegoś powodu(np.po przebyciu choroby).Jedyne co ewentualnie należałoby sprawdzić to tarczyca,bo czasem ona jest powodem takiego stanu.