Co może znaczyć ból odcinka lędźwiowego po lewej stronie pleców?

Witam boli mnie od roku odcinek lędzwiowy po lewej stronie pleców , promieniuje tez na brzuch z lewej strony pępka . Robiłem usg , przeswietlenie kregosłupa i nic co to moze byc

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest poszerzenie wywiadu odnośnie do pana dolegliwości i badanie fizykalne. Pana diagnostyką i leczeniem powinien zająć się lekarz prowadzący. Warto wykonać podstawowe badania laboratoryjne np. morfologię krwi z rozmazem, badanie ogólne moczu, amylaza w surowicy. Przyczyn opisanych objawów może być wiele, a diagnostykę należy ukierunkować po dokładnym badaniu.