Co może znaczyć taka zmiana w miejscu kolczyka?

2 miesiące temu zrobiłam sobie kolczyk w nosie i po jakims miesiącu zaczęło mi się paprać. Dzisiaj w nocy kolczyk mi wypadł i zarósł. Jedyne co po nim zostało to bąbelej dość duży wewnątrz nosa. Mam go od miesiąca. i jakiś tydzień temu był on żółty a gdy go mocniej nacisnęłam wylała się z niego krew teraz jest czerwony i boli jak dotykam. Co to może być?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl