Co oznacza ból za mostkiem u 19-latki?

Witam, mam 19 lat i mam pewien problem. Dzisiaj stojac pod kościołem, mimo ze bylo mi zimno bylam cala mokra, serce bilo jak szalone, następnie zrobilo sie jakby z waty, jak gdybym nie miala serca tylko pustkę, a po chwili wróciło do normy wszystko. Jednak po chwili poczułam taki bol za mostkiem i zaczęło robic mi sie slabo. Wszystkie badania krwi mam w porządku, jednak martwi mnie to, ze serce nawet w stanie spoczynku potrafi bez powodu szybko bic po czym robi sie jak z waty lub jakby go nie bylo. Coraz częściej sie to powtarza. Co to moze byc? Na co wskazują te objawy? Czy powinnam udać sie do lekarza?

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza, opisać swoje objawy i proszę wykonać ekg, ewentualnie badanie holter ekg.