Gniotący ból pod mostkiem

Witam ! Odczuwam gniotący ból pod mostkiem na pod mostkiem , nad splotem słonecznym , do tego wędrujący ból od lewych zeber do prawego sutka . czasami jest to pieczenie przewaznie lewego . Dodam że odczuwam także kolatanie ,potykanie i szarpniecia serca . Robiłem prywatnie Echo , EKG, USG serca , próbe wysiłkową i holtera 2 razy - mialem po 1 komorowym i nad komorowym. Do tego USG jamy brzusznej , RTG klatki , morfologie , antygeny i przeciw tarczycowe , mowia ze to nerwica. Prosze o sugestie

Jeśli badania, które Pan wymienił nie wykazały nieprawidłowości, a lekarze sugerują nerwice, nie pozostaje Panu nic innego jak tylko udać się do psychologa lub lekarza psychiatry. Może Pan umówić wizytę na NFZ w miejscowej Poradni Zdrowia Psychicznego lub poszukać specjalisty prywatnie.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Erbel