Co oznacza brązowe, skąpe plamienie?

Witam.Od 2 lat biorę tabletki Belara i w czasie 7 dniowej przerwy zawsze dostałam okres 4 dni i był on jak każdy inny wcześniej.Tym razem pojawiło się tylko brązowe plamienie i było one bardzo skąpe.Zaczynam się martwić gdyż nie wiem czym to jest spowodowane. Proszę o odpowiedz.

Szanowna Pani, nie widzę podstaw do niepokoju, jeśli sytuacja będzie się powtarzać to wtedy proszę udać się do ginekologa