Co oznacza kłujący ból jajnika?

Witam . Od ok miesiąca dzieje się u mnie coś dziwnego. Miesiączka dostałam 2 tygodnie przed spodziewanym terminem. Była bardzo "skąpa" . Nie tak jak każda inna. Krwawienie trwało może 3 dni . 4 dni po tym pojawił się u mnie brązowy śluz. Jeden dzień nie ma nic a na drugi już jest to dość dużo. Odczuwam często kłujący ból jajnika. Jest bardzo ostry kiedy za szybko wstanę kiedy siedzę lub kucam. Dodam że używam plastrów Evra lecz nigdy wcześniej nie działo się nic takiego . Na wizytę jestem umówiona na poniedziałek. Co to może być? Dodam również że kiedy leżę odczuwam ogromne parcie na pęcherz chociaż jest pusty.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza internisty i ginekologa po badaniach będzie można coś więcej powiedzieć.