Co oznacza mgła w polu widzenia?

Witam od miesiaca ma problem z prawym okiem .Przyszlo to nagle. Pojawila sie mgielka w srodkowej czesci oka.Wczesniej bardzo swedzialy mnie kaciki oczu.Co to moze byc? Bylam u okulisty ale dostalam tylko okulary do patrzenia i czytania Dziekuje za odpowiedz

Z opisu wnioskuję że może to być problem w centralnym polu widzenia.Należy przeprowadzić badanie OCT czyli tomografię siatkówki.
Możlwe że konieczna będzie ocena nerwu wzrokowego.
Ale z całą pewnością należy oko zbadać.