Co oznacza pieczenie w pochwie w 28-tygodniu ciąży?

Witam jestem w 28 tygodniu ciazy od dluzszego czasu mam pieczenie w pochwie pojawia sie podczas wspolzycia jak I po, lub tez czasami samo z siebie. Wyniki z moczu wychodza dobre nie ma zadnych bakterii. Czym to moze byc spowodowane?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Może to wskazywać na infekcję w obrębie pochwy. Powinna Pani udać się do swojego lekarza prowadzącego, który wykona odpowiednie badania diagnostyczne i zleci leczenie.