Co oznacza wynik badania holterowskiego 18-latka?

Witam, jestem chłopakiem i mam 18 lat. Ostatnio miałem badanie holterowskie w opisie którego jest napisane, że podczas czuwania rytm zatokowy jest przyspieszony od 98/min do 101-107/min z fiziologicznym zwolnieniem średniego rytmu do 48-49/min (okresy bradykardii zatokowej 39-42/min) Co taki wynik może oznaczać? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam!

Pytanie czy uprawia Pan np. sport wyczynowo, trzeba zdiagnozowac bradykardię zatokową. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.