Co oznacza wynik badania obrazowego płuc 28-latki?

W obrazie radiologicznym płuc stwierdzono rozdane zagęszczenia miąższu. Wykładniki laboratoryjne stanu zapalnego: Prokalcytonina, Leukocytoza w normie. Stwierdza się istotny przyrost wartości Inerlukiny 6 i CRP. Co to oznacza?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i polaczenie powyższych danych z bezpośrednim badaniem lekarskim